Deprecated: Non-static method Clanek::Strankovani() should not be called statically in /www/doc/www.pohar-vysociny.cz/www/include/classes/clanek.php on line 221

V Žirovnici zakončil Skokový pohár Vysočiny 2018

Publikováno 9. 9. 2018, 15.51 h | Autor: Lukáš Krajíček

V sobotu 8. září zakončil tradičními finálovými závody v Žirovnici Skokový pohár Vysočiny 2018. Za podpory Nadace ČEZ se v letošním roce uskutečnilo sedm kvalifikačních kol, a právě toto finále. Hlavní letošní novinkou byly změny v kategoriích. Jezdci se mohli hlásit do třech kategorií Profi Tour, Amater Tour a Mini Tour.

Start finále v Žirovnici posunut na devátou hodinu

Publikováno 6. 9. 2018, 10.58 h | Autor: Lukáš Krajíček

Již v sobotu 8. září proběhne na kolbišti v Žirovnici finále Skokového poháru Vysočiny 2018. Pořadatelé se rozhodli posunout uzávěrku přihlášek na čtvrtek 6. září 20.00 hodin. Změněn byl i začátek závodů, první soutěž začíná již v 9 hodin! Prezentace tak bude ukončena v 8 hodin.

V Humpolci připravují druhé kolo Skokového poháru

Publikováno 6. 6. 2018, 18.25 h | Autor: Lukáš Krajíček

V sobotu 9. června proběhne na humpoleckém závodišti druhé kolo Skokového poháru Vysočiny 2018. Pořadatelé již pečlivě připravují kolbiště, které zavlažuje místní hasičský sbor.

Skokový pohár Vysočiny 2018 odstartuje v Proseči pod Křemešníkem

Publikováno 21. 5. 2018, 16.00 h | Autor: Lukáš Krajíček

V sobotu 26. května se v malebném areálu Farmy Hrnčíř v Proseči pod Křemešníkem uskuteční IV. ročník skokových závodů "Memoriál Vladimíra Hrnčíře". Odstartuje zde také nový ročník Skokového poháru Vysočiny. Na programu závodního dne je pět soutěží od 90 cm do 130 cm.

Jezdecké seriály na Vysočině v sezoně 2018

Publikováno 25. 4. 2018, 19.30 h | Autor: Lukáš Krajíček

Oblastní výbor České jezdecké federace Vysočina také tento rok připravil tradiční seriály skokových a drezurních závodů. Pod hlavičkou oblastního výboru se letos uskuteční rovněž Dětská pony tour. Každý seriál přichází z řadou změn, které si postupně představíme.

Svatava Teplá vítězkou nejvyšší soutěže v Bohuslavicích

Publikováno 27. 4. 2017, 15.23 h | Autor: Lukáš Krajíček

V sobotu 22. dubna odstartoval v Bohuslavicích u Telče nový ročník Skokového poháru Vysočiny. Seriál parkurových závodů na Vysočině bude mít letos 11 kvalifikačních kol s finálovým závodem v Žirovnici. Startu nového ročníku však v Bohuslavicích nepřálo příliš počasí, a tak jezdce i diváky zkrápěl po celý den lehký déšť.

V Bohuslavicích zahájí Skokový pohár Vysočiny 2017

Publikováno 19. 4. 2017, 21.15 h | Autor: Lukáš Krajíček

Již tuto sobotu 22. dubna zahájí v Bohuslavicích u Telče nový ročník Skokového poháru Vysočiny. Seriál parkurových závodů má pro letošní rok naplánovaných jedenáct zastávek po celé Vysočině. Finálový závod se tradičně uskuteční v září v Žirovnici. Letošní ročník doznal velkých změn. Pojďme si je představit!

Pořadí drezurního poháru před finále

Publikováno 5. 9. 2016, 22.23 h | Autor: Lukáš Krajíček

Po loňské premiéře letos probíhá již druhý ročník Drezurního poháru Vysočiny,  jenž  slouží hlavně k namotivování jezdců z oblasti Vysočina k vyšší účasti na drezurních závodech a k zlepšení jejich kvalit. Kvalifikační kola, kterých bylo celkem 7, se konala v Jihlavě, Třebíči a ve Dvorečku a zúčastnilo se jich více než 20 jezdeckých dvojic.  Komu se dařilo nejlépe a kdo postupuje do finále, které se bude konat 28. září v Humpolci ?

Po třech kolech ve vedení Moravová, Výletová, Hrdličková a Staněk

Publikováno 28. 6. 2016, 20.20 h | Autor: Lukáš Krajíček

Na konci května odstartoval v Proseči pod Křemešníkem nový ročník Skokového poháru Vysočiny. Po třech kolech vede průběžné pořadí v kategorii seniorů Pavlína Moravová se Sweet Lady, kategorii B Kristýna Výletová s Romellem a kategorii C Denisa Hrdličková s Iron Petticoat. V soutěži mladých koní je ve vedení Cargent s Václavem Staňkem v sedle. Jak probíhala první tři kola?

Startuje Skokový pohár Vysočiny 2016

Publikováno 23. 5. 2016, 16.40 h | Autor: Lukáš Krajíček

Již pátý ročník Skokového poháru Vysočiny odstartuje v sobotu 28. května v Proseči pod Křemešníkem. Oblastní výbor připravil téměř nezměněný statut a jezdci se tak i letos mohou hlásit do čtyřech kategorií.


Deprecated: Non-static method Clanek::Strankovani() should not be called statically in /www/doc/www.pohar-vysociny.cz/www/include/classes/clanek.php on line 234